Про компанію

Про компанію - це багаторічний досвід оснащення і комплектації лабораторій сучасним аналітичним і лабораторним обладнанням.

Ми не тільки постачаємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов'язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку і підвищення кваліфікації, безкоштовне забезпечення методиками досліджень і адаптаціями до приладів, інформаційну та консультативну допомогу.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Новини

УВАГА НОВИНКА! Мікропіпетки DLab

Мікропіпетки DLab MicroPette фіксованного об'єму - від 2,5 мкл до 10 000 мкл

Мікропіпетки DLab MicroPette plus варіабельного об'єму -  від 0,1 мкл до 5 000 мкл

Мікропіпетки DLab MicroPette 8-канальні - від 0,5 мкл до 300 мкл

Переваги Мікропіпеток DLab MicroPette:

  • повністю автоклавуються (MicroPette plus)
  • зручний об'ємний дисплей
  • проста калібровка та обслуговування
  • ергономічний дизайн забезпечує легку та приємну експлуатацію
  • виготовленні з інноваційних матеріалів
  • сертифікат калібровки згідно з ISO 8655
  • гарантійний строк - 1 рік

!!! НОВИНКА !!! Нове обладнання в лінійці LabAnalyt !!!

НОВИНКА !!! Нове обладнання в лінійці LabAnalyt !!!

У продажу з'явилися сечові аналізатори LabAnalyt - 50 і LabAnalyt - 180, а також вперше в Україні повністю автоматична станція для аналізу сечі LabAnalyt - 1600 + 1280, яка складається з автоматичного сечового аналізатора LabAnalyt - 1600 і автоматичного сечового аналізатора осаду LabAnalyt - 1280, можуть працювати незалежно один від одного.

Також лінійку біохімічних аналізаторів поповнили: напівавтоматичний біохімічний аналізатор LabAnalyt - 880, автоматичні біохімічні аналізатори LabAnalyt - 8210 і LabAnalyt - 8280, і, незамінний прилад в клінічних лабораторіях - спектрофотометр LabAnalyt

З детальною інформацією про технічні параметри аналізаторів можна ознайомитись в розділі каталог.

1