Про компанію

Про компанію - це багаторічний досвід оснащення і комплектації лабораторій сучасним аналітичним і лабораторним обладнанням.

Ми не тільки постачаємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов'язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку і підвищення кваліфікації, безкоштовне забезпечення методиками досліджень і адаптаціями до приладів, інформаційну та консультативну допомогу.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Сечові аналізатори

Сечові аналізатри - це сучасне електронне пристрій, що дозволяє проводити аналіз сечі за різними параметрами з високою швидкістю і точністю в повністю автоматичному чи напівавтоматичному режимі з мінімальною участю фахівця, що значно підвищує ефективність роботи лабораторії.

Фото Опис Ціна
NEW! Анализатор сечі LabAnalyt - 180

Анализатор сечі LabAnalyt - 180- це напівавтоматичний прилад, який призначений для проведення загального аналізу сечі.

NEW! Аналізатор сечі LabAnalyt - 50

NEW! Аналізатор сечі LabAnalyt - 50 - це напівавтоматичний прилад, який призначений для проведення загального аналізу сечі.

NEW! Автоматична станція для аналізу сечі LabAnalyt 1600+1280

Автоматична станція для аналізу сечі LabAnalyt 1600+1280 - повністю автоматична робоча станція для аналізу сечі, яка забезпечує оптімізований робочий процес и максимальну ефективність роботи.