Про компанію

Про компанію - це багаторічний досвід оснащення і комплектації лабораторій сучасним аналітичним і лабораторним обладнанням.

Ми не тільки постачаємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов'язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку і підвищення кваліфікації, безкоштовне забезпечення методиками досліджень і адаптаціями до приладів, інформаційну та консультативну допомогу.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Біохімічні аналізатори

Фото Опис Ціна
LabAnalyt SA

LabAnalyt SA - напівавтоматичний біохімічний аналізатор, призначений для кількісного аналізу сироватки, плазми, сечі, спинномозкової рідини та інших видів зразків пацієнта. Є від ...

NEW! LabAnalyt 880

LabAnalyt 880 - напівавтоматичний біохімічний аналізатор, призначений для кількісного аналізу сироватки, плазми, сечі, спинномозкової рідини і інших видів зразків пацієнта. Є відкритою системою та може працювати на реагентах різних виробників.

NEW!LabAnalyt - 8210

LabAnalyt - 8210 - повністю автоматичний біохімічний аналізатор, призначений для кількісного аналізу сироватки, плазми, сечі, спинномозкової рідини та інших видів зразків пацієнта.

NEW! LabAnalyt - 8280

LabAnalyt - 8280 - повністю автоматичний біохімічний аналізатор, призначений для кількісного аналізу сироватки, плазми, сечі, спинномозкової рідини та інших видів зразків пацієнта.

Аналізатор електролітів LabAnalyt -910C Plus

LabAnalyt -910C Plus призначен для дослідження електролітів в сироватці, плазмі, цільна кров та сечі.

NEW! Спектрофотометр LabAnalyt

Спектрофотометр LabAnalyt - є незамінним приладом, який регулярно використовується в клінічних лабораторіях, та дослідницьких інститутах для кількісного аналізу.


Біохімічний аналізатор - прилад, який використовується в клінічних і біохімічних лабораторіях для дослідження різних видів біологічного матеріалу: сироватка, плазма, спинномозкова рідина, сеча. Біохімічний аналізатор забезпечує виконання термінових і планових клініко-біохімічних тестів і аналізів. З їх допомогою можливо визначення наявності і концентрації електролітів, субстратів, ферментів, ліпідів, специфічних білків, гормонів, лікарських препаратів і наркотичних речовин. Біохімічний аналізатор слід вибирати відповідно до специфіки клініко-діагностичної лабораторії.

Біохімічний аналізатор LabAnalyt має такі переваги:

 • програмне забезпечення Windows;
 • біохімічні аналізатори різної продуктивності за прийнятною ціною, які можуть дозволити собі лабораторії обласного та міського значення;
 • вбудована пам'ять на 100 000 результатів тестів дає можливість вести базу проведених тестів;
 • наявність 4-ох USB входів і входу для SD карти дає можливість легко і швидко очистити пам'ять приладу, зберігши результати аналізів на фізичному носії;
 • побудова графіка абсорбції в реальному режимі показує завищення або заниження показників ще до отримання остаточного результату;
 • вбудовані системи прогріву реакційної суміші і друку результату;
 • проточна і голчасті системи приладів забезпечує точний забір, як реагенту, так і зразка;
 • відкрита система дає можливість використовувати реагенти будь-якого виробника;
 • наявність автоматичних перемикачів фільтрів, датчиків рівня рідини, захисної системи для лампи забезпечують стабільну роботу аналізатора протягом тривалого часу;
 • умови, пропоновані ТОВ "БіоАналіт" дозволяють купувати біохімічні аналізатори в розстрочку, за акціями або знижкам;
 • гарантійне і післягарантійне обслуговування дозволяє вирішити будь-яке виникле у Вас питання в найкоротший термін;
 • ціна включає в себе метрологічну атестацію, установку, підключення, навчання персоналу і стартовий набір реагентів СпайнЛаб.

Наявність сучасного обладнання у Вашій лабораторії дозволяє отримувати достовірний результат, економити на використанні реагентів, а також відповідати європейським стандартам проведення аналізів.