Про компанію

Про компанію - це багаторічний досвід оснащення і комплектації лабораторій сучасним аналітичним і лабораторним обладнанням.

Ми не тільки постачаємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов'язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку і підвищення кваліфікації, безкоштовне забезпечення методиками досліджень і адаптаціями до приладів, інформаційну та консультативну допомогу.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Гематологічний автоматичний аналізатор LabAnalyt - 5250 5-Part-Diff

Автоматичний гематологічний аналізатор LabAnalyt - 5250 - це прилад, який виконує великий об'єм кількісних та якісних досліджень крові, та проводить диференціювання лейкоцитів по 5 субпопуляціям. Виконує аналізи за наступними 30-ма параметрами: WBC, LYM%,MON%,NEU%,EOS%,BAS%,LYM#,MON#,NEU#,EOS#, BAS#,RBC, HGB, HCT, MCV, MCH, MCHC, RDW _ CV, RDW _ SD, PLT, MPV, PDW, PCT, P _ LCR, RETIC%, RETIC _ ABS, IRF

Технічні характеристики:

Продуктивність

ЦК: 60 т/годину;

РК: 60 т/годину

Кількість параметрів

30 з графіками

Аспіраційний об'єм

ЦК - 20 мкл; РК - 20 мкл

Диференціювання лейкоцитів

По 5 субпопуляціям

Метод

Імпедансний, проточний,  цитометрія

Пам'ять

До 200 000 результатів тестів

Програмне забезпечення

Русифіковане

Управління

За допомогою ПК

Побудова графіків

Гістрограми, скетограми; 3d -   стереограми

Додаткові можливості

Повідомлення про помилки