Про компанію

Про компанію - це багаторічний досвід оснащення і комплектації лабораторій сучасним аналітичним і лабораторним обладнанням.

Ми не тільки постачаємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов'язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку і підвищення кваліфікації, безкоштовне забезпечення методиками досліджень і адаптаціями до приладів, інформаційну та консультативну допомогу.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Гематологічні аналізатори

Фото Опис Ціна
Гематологічний автоматичний аналізатор LabAnalyt -2900 Plus

Ідеальний вибір для лабораторій, які виконують невеликий об'єм кількісних та якісних досліджень крові. Прилад виконує тести на основі імпедансу і колориметричного методів з диференціацією лейкоцитів на 3 субпопуляції.

Гематологічний автоматичний аналізатор LabAnalyt -3000 Plus

Ідеальний вибір для лабораторій, які виконують кількісні та якісні дослідження крові.

Гематологічний автоматичний аналізатор LabAnalyt - 5250 5-Part-Diff

Автоматичний гематологічний аналізатор LabAnalyt - 5250 - це прилад, який виконує великий об'єм кількісних та якісних досліджень крові, проводить диференціювання лейкоцитів по 5 субпопуляціям.