Про компанію
ТОО Лабораторія Гранум представляє новий вектор розвитку компанії. Великий вибір виробів медичного призначення є одним з основних аспектів розвитку медико-фармацевтичного ринку країни. Реалізація ВМП через аптечні мережі, магазини медтехніки та фірми національного і регіонального значення наповнює ринок вдосконаленої продукцією. Спираючись на досвід поставок медичних товарів, ТОВ Лабораторія Гранум забезпечує своєчасні поставки та задовольняє потреби клієнтів по всій території України.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум (відділ реалізації ВМП)

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Новини

Увага! Важлива інформація!

Увага! Ціну знижено! ЛГ Тест для визначення овуляції 5 шт/уп

 ЛГ Тест для визначення овуляції (5 шт/уп)

Тест полоска для визначення овуляції з чутливістю 25 мМо/мл, яка гарантує точність більш ніж 99 %.

 • комплект з 5 полосок
 • доступна ціна
 • виріб для самоконтролю

ЦІНА З НДС 24,61 ГРН

Лікарні-підприємства і договори з лікарями: що чекає пацієнтів і медиків у 2018 році

Під кінець 2017 року президент України Петро Порошенко підписав закони про новий механізм фінансування лікарень і про підтримку медицини в селі. Вже з Нового року медичні заклади України перетворюються на некомерційні підприємства, а лікарі будуть лікувати пацієнтів за договорами. Сайт "Сегодня" розібрався, що зміниться для українців в охороні здоров'я в цьому році.
Лікарні стануть некомерційними підприємствами

Зараз більшість українських лікарень - бюджетні. Вони працюють як бюджетні заклади по бюджетному законодавству. Перетворення лікарень в комунальні підприємства розширить права медустанов. Це дасть лікарням більше свободи розпоряджатися своїм майном і фінансами. Вони зможуть мати свої власні рахунки в будь-якому банку.

Але це не означає, що лікарні стануть приватними. Українським законодавством заборонено приватизувати медустанови.

Цей процес називається автономізацією. Фінансування медустанови первинної ланки отримуватимуть від Національної служби здоров'я за кожну надану послугу пацієнтам. Під час перехідного періоду лікарні будуть також отримувати державну субвенцію.

А пізніше, з 2020 року медустанови будуть отримувати гроші тільки від Національної служби здоров'я. Для цього Міністерство охорони здоров'я встановить на кожну послугу в лікарні тариф. Він буде однаковим по всій країні. Чим більше в лікарню звертається пацієнтів, тим більше їй платить Національна служба здоров'я.

У той же час, Міністерство охорони здоров'я поки так і не визначив, як буде призначатися керівник лікарні.
Візит до лікаря - за договором

З 1 квітня 2018 роки українці повинні підписати з лікарем первинки декларацію - це договір на надання медпослуг. За цим документом держава буде платити лікарю зарплату. За одного пацієнта медик отримає 370 гривень на рік, з 2019 - 450 гривень. Тариф за прийом пенсіонерів і дітей буде вище - 740 гривень. При цьому лікар може підписати договори з 2000 пацієнтами. Однак ці гроші буде отримувати не доктор, а лікарня. Розподіляти гроші буде головлікар. Сама угода буде в письмовій та електронній формі.

В умовах договору будуть прописані обсяг безкоштовних медпослуг і ліків, права і обов'язки пацієнта і лікаря. При цьому пацієнт може вибрати будь-якого лікаря в будь-якій лікарні, незалежно від прописки. Угода можна підписати і з приватним терапевтом.

У МОЗ зазначають, що в первинній медицині для пацієнтів безкоштовними залишаться загальний аналіз крові, аналіз крові на глюкозу, на загальний холестерин, аналіз сечі, загальний аналіз сечі, а також швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит, сифіліс.

Цього року усі послуги в лікарнях будуть безкоштовними. Згідно з прийнятими законами, частина послуг буде платною, але це станеться з 2019 року, коли Верховна Рада буде приймати бюджет на наступний рік і розподіляти гроші на медицину. Однак за законом безкоштовними залишаться:

    
екстрена медична допомога;
    
первинна допомога - лікування у терапевта, сімейного лікаря та педіатра;
    
спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога;
    
паліативна медична допомога;
    
медреабілітації;
    
медичну допомогу дітям до 16 років;
    
меддопомогу в зв'язку з вагітністю та пологами.

Щоб розрахувати гарантований пакет медпослуг, міністерству потрібні три показника: сума в бюджеті на охорону здоров'я, тарифи на кожну послугу і то, в яких медпослуги є потреба. Поки у МОЗ є тільки перша цифра. За іншим треба вивчати дані з лікарень. Складність в тому, що зараз собівартість медпослуг в різних медустановах відрізняється. Після реформи по всій країні буде діяти єдина тарифна сітка на послуги лікарів.

Але МОЗ може неправильно розрахувати тарифи, припускає експерт групи з охорони здоров'я реанімаційне пакету реформ Зоряна Черненко. Тоді і до середини року може не вистачити грошей на держпакет медпослуг. Все тому, що в Україні немає інформації про те, які медпослуги українці отримують і в якому обсязі. У МОЗ підготувати цифри повинні до 2020 року. А щоб зібрати достовірні дані, потрібно п'ять років, вважає вона.
Медицина в селі: лікарям обіцяють безкоштовне житло, особистий транспорт і інтернет

Згідно із законом "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості" медустанови відремонтують і забезпечать сучасним обладнанням, а також побудують дороги до лікарень. На все це планують виділити 5 млрд грн за два роки. Лікарів залучатимуть працювати в селах безкоштовним житлом, транспортом, інтернетом і доплатами. Цим медиків забезпечують місцеві органи влади. Держава оплатить ремонт, розширення медустанов, закупівлю медобладнання і комп'ютерів.

Головна ставка в реформі робиться на комп'ютеризацію та інтернет. В результаті, у всіх сільських медпунктах повинні з'явиться комп'ютери і електронна система охорони здоров'я. Картки пацієнтів будуть вестися в електронному вигляді. До того ж, інтернет важливий лікаря для контакту з колегами і самонавчання, каже завідувачка "Школи охорони здоров'я" Києво-Могилянської академії Тетяна Юрочко.

З Новим роком та Різдвом Христовим

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком!

З повагою колектив ТОВ "НВЛ Гранум"

Увага! Ціну зніжено! Дзеркло гінекологічне Гранум L

Призначене для проведення профілактичних оглядів та різних лікувальних процедур, взяття проб на аналіз.
Одноразові гінекологічні дзеркала призначені для огляду зовнішньої частини шийки матки в умовах акушерських, гінекологічних та венерологічних установ.

Розмір: L

 • наявність поворотного фіксатора, що забезпечує широкий діапазон можливих положень;
 • стерильне, апірогенно, в індивідуальній упаковці;
 • довжина і форма рукоятки дзеркала створюють максимальну зручність для роботи лікаря;

Ціна з ндс за од.: 4,70 грн

 • +38 057 757-47-17;
 • КиевСтар: +38 067 690-57-78;
 • МТС: +38 099 145-36-28;

Важлива інформація!

Оновлення ціни

Шановні клієнти! Зверніть увагу, у нас знизилися ціни на такі позиції:

Серветки Гранум спиртові призначені для зовнішньої обробки шкіри до і після ін'єкцій, перед проведенням різних маніпуляцій, для обробки рук, інструментів, приладів в лікувальних установах і в побуті.

Властивості:

 •     Просякнута 70% спиртовим розчином - має бактерицидну, фунгіцидну дію; НЕ дубіт, не дратує і не сушить шкіру;
 •     Виготовлена ​​з нетканій віскози, тому при використанні зберігає свою первісну структуру;
 •     Розмір серветки 3 * 3 см, в розгорнутому вигляді 3 * 6 см - оптимально для обробки ін'єкційного поля;
 •     Індивідуальна упаковка з алюмінієвої фольги запобігає випаровуванню спиртового розчину;
 •     При використанні спиртових серветок Гранум виключається необхідність точного дозування спирту і контролю його цільового призначення.

З питань придбання - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Відділ реалізації ВМП

Тел .: +38 057 757-47-17

КиївСтар: +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Міжнародна медична виставка "Охорона здоров’я"

Щороку «Охорона здоров'я» збирає більше 350 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки компаніям з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії. Традиційні тематичні розділи виставки: Медична техніка та обладнання, Вироби медичного призначення, Фарма, ТехФарм, Реабілітація, Офтальмологія, Лабораторія, Екстрена медицина, Краса і здоров'я, Медичний туризм, Репродуктивна і перинатальна медицина, Digital med (телемедицина, цифрова радіологія, e-health). Для зручності і ефективної роботи на виставці працює програма ProfMeeting – це сервіс для відвідувачів виставки, які займаються закупівлями медичної та фармацевтичної продукції. Скористатися сервісом можуть власники і керівники медичних установ, головні лікарі приватних і державних установ, фахівці, відповідальні за тендерні закупівлі. Дебютанти 2017 року: «ІНМЕД Україна», «Квайссер Фарма Україна», «Лабораторія Лікаря Пирогова», «МедАсепт», «Медтехніка Орто», «Оспішес Україна», «Полтава Медобладнання», «РЕМЕД», та багато інших. Серед постійних учасників виставки такі лідери вітчизняного ринку обладнання та технологій охорони здоров'я як: Toshiba Medical Systems (Нідерланди), Esaote (Італія), Medexim, «Профімед-Сервіс», «Медапаратура», «Медгарант», «Медіторг», «Гемопласт», «Айемес Україна», «Телеоптик». Вони представлять сучасне діагностичне обладнання, високоточну електроніку та механічні прилади для профілактичної, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії, обладнання для лікарських кабінетів, лікувальних закладів, санаторіїв та водолікарень.

Джерело: https://www.medsprava.com.ua/news/1977-26-mjnarodna-medichna-vistavka-ohorona-zdorovya-2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Післядипломна освіта Ліцензійні умови Санепідрежим Охорона праці у медицині Управління медичним персоналом Права пацієнтів Посадові оклади Щорічна основна відпустка Держсанепідслужба (СЕС) Усі 81 тема А ще... Усі посадові інструкції медпрацівників — в е-книзі! Головна сторінка » Новини » 26 Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я 2017» 26 Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я 2017» 25 травня 2017 698 Зберегти собі: Корисне З 3 по 5 жовтня 2017 року в Києві відбудеться 26-а Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я». Головне місце в експозиції 2017 займуть обладнання і медичні технології для профілактики, своєчасної діагностики захворювань та реабілітації пацієнтів. Новини з теми Свіжий номер журналу "Управління закладом охорони здоров'я" Читайте вересневий номер журналу "Довідник головної медичної сестри" МОЗ взялося за погашення зарплатних боргів перед медиками В Експертний комітет з відбору та використання основних лікарських засобів увійшли 6 нових членів У ВР зареєстрували Законопроект про сільську медицину Організатори – компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), GIMA (Німеччина). Співорганізатор – Міністерство охорони здоров'я України. Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15, павільйон № 3. 26 Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я 2017»Читайте: "Диспансеризация: организация и контроль за эффективностью" Сучасне обладнання і технології для здоров'я Щороку «Охорона здоров'я» збирає більше 350 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки компаніям з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії. Традиційні тематичні розділи виставки: Медична техніка та обладнання, Вироби медичного призначення, Фарма, ТехФарм, Реабілітація, Офтальмологія, Лабораторія, Екстрена медицина, Краса і здоров'я, Медичний туризм, Репродуктивна і перинатальна медицина, Digital med (телемедицина, цифрова радіологія, e-health). Для зручності і ефективної роботи на виставці працює програма ProfMeeting – це сервіс для відвідувачів виставки, які займаються закупівлями медичної та фармацевтичної продукції. Скористатися сервісом можуть власники і керівники медичних установ, головні лікарі приватних і державних установ, фахівці, відповідальні за тендерні закупівлі. Дебютанти 2017 року: «ІНМЕД Україна», «Квайссер Фарма Україна», «Лабораторія Лікаря Пирогова», «МедАсепт», «Медтехніка Орто», «Оспішес Україна», «Полтава Медобладнання», «РЕМЕД», та багато інших. Серед постійних учасників виставки такі лідери вітчизняного ринку обладнання та технологій охорони здоров'я як: Toshiba Medical Systems (Нідерланди), Esaote (Італія), Medexim, «Профімед-Сервіс», «Медапаратура», «Медгарант», «Медіторг», «Гемопласт», «Айемес Україна», «Телеоптик». Вони представлять сучасне діагностичне обладнання, високоточну електроніку та механічні прилади для профілактичної, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії, обладнання для лікарських кабінетів, лікувальних закладів, санаторіїв та водолікарень.

Джерело: https://www.medsprava.com.ua/news/1977-26-mjnarodna-medichna-vistavka-ohorona-zdorovya-2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

З 8 березня!

Шановні жінки!
Щиро вітаємо Вас з чудовим весняним святом 8-го Березня!!!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра й достатку, творчих звершень та благополуччя!
Нехай у Вашому домі та колективі завжди панує взаєморозуміння та злагода.Нехай завжди Вас супроводжує успіх та хороший настрій! Бажаємо Вам сімейного достатку і щоб Ваше серце зігріла любов рідних і повага оточуючих.

З повагою колектив ТОВ "Біоаналіт та ТОВ НВЛ "Гранум"