Про компанію
ТОО Лабораторія Гранум представляє новий вектор розвитку компанії. Великий вибір виробів медичного призначення є одним з основних аспектів розвитку медико-фармацевтичного ринку країни. Реалізація ВМП через аптечні мережі, магазини медтехніки та фірми національного і регіонального значення наповнює ринок вдосконаленої продукцією. Спираючись на досвід поставок медичних товарів, ТОВ Лабораторія Гранум забезпечує своєчасні поставки та задовольняє потреби клієнтів по всій території України.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум (відділ реалізації ВМП)

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Джгут венозний «Гранум»

Декларація про відповідність -

Код Моріон 314448

Джгут венозний "Гранум" призначений для обмеження циркуляції венозної крові при проведенні внутрішньовенних маніпуляцій. Затискач джгута дозволяє регулювати силу стиснення і миттєво розмикати стискає петлю. Згідно з наказом №408 обробка поверхні джгута проводиться будь-якими дозволеними дезінфікуючими засобами.


Виконання деяких медичних маніпуляцій, в першу чергу пунктирование периферичних вен при внутрішньовенному введенні препаратів, взяття венозної крові для дослідження, передбачає обмеження циркуляції венозної крові в кінцівках. Для цих цілей застосовують різні допоміжні пристосування - це і шматок гумової трубки (найбільш поширений варіант), і шматок гумової стрічки, і матерчаті закрутки, джгути різних модифікацій і т.д. Зручності роботи з подібними допоміжними засобами при проведенні внутрішньовенних маніпуляцій більш ніж сумнівні.

ТОВ «НПЛ Гранум» пропонує простий і зручний пристрій, призначене для використання при взятті крові і проведенні внутрішньовенних ін'єкцій.