Про компанію

Про компанію - це багаторічний досвід оснащення і комплектації лабораторій сучасним аналітичним і лабораторним обладнанням.

Ми не тільки постачаємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов'язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку і підвищення кваліфікації, безкоштовне забезпечення методиками досліджень і адаптаціями до приладів, інформаційну та консультативну допомогу.

Контакти

ТОВ «НВЛ Гранум»

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Коагулометри

Фото Опис Ціна
LabAnalyt C200 - автоматичний коагулометр

Автоматичний коагулометр LabAnalyt З 200 призначений для проведення аналізів системи гемостазу. Дане обладнання дозволяє визначати основні показники плазмових факторів згортаюч ...

LabAnalyt C2 - 2х-канальний коагулометр

Напівавтоматичний коагулометр LabAnalyt С 2 призначений для проведення скринінгових аналізів системи гемостазу. Це обладнання дозволяє визначати основні показники плазмових чинників згортальних властивостей крові.

LabAnalyt C4 - 4х-канальний коагулометр

Напівавтоматичний коагулометр LabAnalyt С 4 призначений для проведення скринінгових аналізів системи гемостазу. Дане обладнання дозволяє визначати основні показники плазмових факторів згортальних властивостей крові.