Про компанію
ТОВ НВЛ 'Гранум' представляє новий вектор розвитку компанії. Великий вибір виробів медичного призначення є одним з основних аспектів розвитку медико-фармацевтичного ринку країни. Реалізація ВМП через аптечні мережі, магазини медтехніки та фірми національного і регіонального значення наповнює ринок вдосконаленої продукцією. Спираючись на досвід поставок медичних товарів, ТОВ НВЛ 'Гранум' забезпечує своєчасні поставки та задовольняє потреби клієнтів по всій території України.

Контакти

ТОВ «НВЛ Гранум» (відділ реалізації ВМП)

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Новини

Вчені з Данії довели зв'язок між артритом тата і аутизмом майбутньої дитини

Датські вчені в ході експериментальних досліджень довели зв'язок батьківського артриту та аутизму дитини. Причиною було відкриття генетичної подібності цих захворювань.

На експериментальному дослідженні медичних карток жителів Данії вчені підтвердили своє припущення про генетичну схожість, яка об'єднує чоловічий артрит та дитячий аутизм. Йдеться про можливість розвитку аутизму у дитини, якщо його батько страждає від ревматоїдного артриту.

Також у процесі дослідження вчені виявили той факт, що імунна система у матковій області у жінок значно впливає на тяжкість аутизму у майбутньої дитини.

Датські вчені також зазначили, що артрит є безстатеве захворювання, оскільки це може вплинути на жінок і чоловіків.

Кращий продукт для довголіття

Китайські вчені провели дослідження і прийшли до висновку, що перець чилі є найкращим продуктом для довголіття, передає hyser.com.ua.
Їх експеримент тривав протягом семи років. Учасниками дослідження стали приблизно 500 тис. Чоловік у віці від 30 до 79 років.
Як показали спостереження китайських фахівців, у людей, що вживають гостру їжу ризик виникнення серцево-судинних, онкологічних та респіраторних захворювань був набагато нижче, ніж у тих, хто її не вживав.
Вчені пояснюють, що в перці чилі міститься речовина капсацин, яке відрізняється сильними протизапальними властивостями. Також ця речовина в невеликих кількостях поліпшує вироблення слизу, що дозволяє захистити слизові оболонки організму і позитивно впливає на травлення.
До того ж перець чилі містить ряд корисних вітамінів і мінералів: каротин, тіамін (В1), рибофлавін (В2), ніацин (В3), вітамін С, фолієва кислота (В9), магній, мідь, марганець і т.д.
Вживання перцю чилі допомагає поліпшити вироблення ендорфінів, тому гостру їжу слід включити в раціон взимку, коли у багатьох загострюється сезонна депресія. Також суп з перцем чилі допомагає краще переносити спеку і знижує ризик отруєння.

Онколог спростував теорію про небезпеку цукру

Вживання такого популярного продукту харчування як цукор пов'язують з прискореним розвитком раку, називаючи його найкращим кормом для злоякісних пухлин. Але чи всі вчені згодні з цим твердженням? На думку лікаря-онколога Дмитра Олькіна, приписувана цукру роль в розвитку раку - не більше ніж оману.

Чи правда, що цукор, який ми їмо, виявляється харчуванням для пухлинних клітин? Дмитро Олькин вважає, що немає, - прямого зв'язку між вживанням солодощів і зростанням ракових пухлин не існує. Про це лікар повідомив на сайті «Комсомольської правди».

«Коли ми з'їдаємо щось солодке, в роботу включається підшлункова залоза, яка виділяє гормон інсулін для нормалізації рівня цукру в крові і засвоєння глюкози. Тобто її рівень в крові знижується, тому уявлення про те, що з'їдений цукор відразу йде на харчування пухлинних клітин, допомагаючи їм рости і розмножуватися - велика помилка », - висловився онколог.

Дмитро Олькин зазначив, що зв'язок між кількістю з'їденого цукру і зростанням пухлини не доведена науково. Крім того, в експериментах, коли онкохворі повністю відмовлялися від солодкого, поліпшень в їхньому фінансовому стані все одно не було між ними.

У той же час, обмовився він, на тлі великої кількості солодощів і рафінованих вуглеводів в раціоні укупі з недостатньою фізичною активністю може з'явитися зайва вага, ожиріння. Надлишок жиру пов'язаний з гормональними порушеннями, і при цьому можливо вже розвиток різних видів раку, згоден експерт.

Оновлення ціни

Шановні клієнти! Зверніть увагу, у нас знизилися ціни на такі позиції:

Серветки Гранум спиртові призначені для зовнішньої обробки шкіри до і після ін'єкцій, перед проведенням різних маніпуляцій, для обробки рук, інструментів, приладів в лікувальних установах і в побуті.

Властивості:

  •     Просякнута 70% спиртовим розчином - має бактерицидну, фунгіцидну дію; НЕ дубіт, не дратує і не сушить шкіру;
  •     Виготовлена ​​з нетканій віскози, тому при використанні зберігає свою первісну структуру;
  •     Розмір серветки 3 * 3 см, в розгорнутому вигляді 3 * 6 см - оптимально для обробки ін'єкційного поля;
  •     Індивідуальна упаковка з алюмінієвої фольги запобігає випаровуванню спиртового розчину;
  •     При використанні спиртових серветок Гранум виключається необхідність точного дозування спирту і контролю його цільового призначення.

З питань придбання - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Відділ реалізації ВМП

Тел .: +38 057 757-47-17

КиївСтар: +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Цинк допоможе рятувати хворих на рак

Дослідження, проведені в США, дозволили вченим зробити припущення про те, що цинк здатний бути ефективним засобом профілактики і лікування такого захворювання як рак стравоходу.

Вчені виявили, що цей мінерал має властивість пригнічувати ріст пухлинних клітин.

 
Авторами нового дослідження стали фахівці з Університету Техасу, їх роботі присвячена публікація в The FASEB Journal. У статті йдеться про те, що клініцисти спостерігали вплив цинку на проліферацію (процес розростання тканини) ракових клітин.

 
Зокрема, дослідники прийшли до висновку, що цинк надає переважна дію на активність білка Orai1, який стимулює кальцієвий сигнальний шлях, що спонукає до зростання ракових клітин. При цьому фахівці зробили висновок, що збагачення цинком повсякденному дієти теж проявляє профілактичний ефект щодо раку стравоходу.

 
До продуктів харчування, що містить високий рівень цинку, відносяться гарбузове насіння, горіхи і лляне насіння, яловичина, печінка, курячі яйця та субпродукти (куряче серце), какао, пшеничні висівки. Вчені відзначають, що вплив цинку на кальцієві сигнали ще вимагає додаткового дослідження.

 
Вивченням кальцієвих сигнальних шляхів в клітинах організму наука стала займатися відносно недавно, - після того, як були зроблені висновки про те, що кальцієві сигнали відіграють безпосередню роль у процесах захисної реакції з боку імунітету на чужорідні речовини.

У Великобританії тестують універсальну вакцину від грипу

У Великобританії тестують універсальну вакцину від грипу

У Великобританії стартував набір добровольців для проведення клінічних досліджень ефективності застосування нової універсальної вакцини проти сезонних штамів грипу.

 

У тестуванні братимуть участь 500 пацієнтів у віці 65 років і старше.

 

Одним зроблять укол звичайної сезонної вакцини і плацебо, а іншим - нової експериментальної вакцини.

 

Розробили експериментальну вакцину професор Сара Гілберт і її колеги стверджують, що вона працює за іншим принципом, ніж ті щеплення, які використовуються в медицині на сьогоднішній день.

 

Зараз профілактичні препарати від вірусу грипу повинні змінюватися щороку в залежність від мутації збудника захворювання. Нова вакцина впливає на ту частину вірусу, яка залишається незмінною у всіх його штамах і різновидах. За словами вчених з Оксфордського університету, який бере участь у фінансуванні досліджень, нова вакцина дасть більш надійний захист від інфікування.

 

Існуючі вакцини змушують організм виробляти антитіла, які розпізнають і атакують білкові молекули на поверхні вірусу. Але завдяки схильності грипу до швидких мутацій він регулярно змінює свою структуру. Саме тому вакцину доводиться щорічно створювати заново.

 

Новий препарат стимулює вироблення імунною системою антитіл іншого типу - Т-клітин, які атакують внутрішню частину вірусу, що залишається незмінною у всіх штамах грипу.

 

Нинішні клінічні дослідження заплановані на два роки. Якщо і подальші вивчення дії нового препарату продемонструють позитивний ефект, вакцина отримає ліцензію на практичне впровадження в систему охорони здоров'я.

Який штам грипу чекають в цьому сезоні

 

МОЗ України повідомив, що в цьому осінньо-зимовому сезоні буде циркулювати 3 штами грипу. Знайомі Гонконг і Брісбен і новий для України штам Мічиган.

 

Оскільки вірус Мічиган є підвидом "свинячого" грипу, то він має схожі ознаки захворювання. відрізняється важким перебігом з великою ймовірністю виникнення ускладнень, зазначив глава МОЗ Микола Поворозник.

 

У зоні ризику пацієнти з інсулінорезистентністю, пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, з астмою, з цукровим діабетом і ті, які довгий час приймають ацетилсаліцилову кислоту, аспірин, через кардіологічних проблем.

 

Щеплення від грипу краще зробити до листопада.

Міжнародна медична виставка "Охорона здоров’я"

Щороку «Охорона здоров'я» збирає більше 350 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки компаніям з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії. Традиційні тематичні розділи виставки: Медична техніка та обладнання, Вироби медичного призначення, Фарма, ТехФарм, Реабілітація, Офтальмологія, Лабораторія, Екстрена медицина, Краса і здоров'я, Медичний туризм, Репродуктивна і перинатальна медицина, Digital med (телемедицина, цифрова радіологія, e-health). Для зручності і ефективної роботи на виставці працює програма ProfMeeting – це сервіс для відвідувачів виставки, які займаються закупівлями медичної та фармацевтичної продукції. Скористатися сервісом можуть власники і керівники медичних установ, головні лікарі приватних і державних установ, фахівці, відповідальні за тендерні закупівлі. Дебютанти 2017 року: «ІНМЕД Україна», «Квайссер Фарма Україна», «Лабораторія Лікаря Пирогова», «МедАсепт», «Медтехніка Орто», «Оспішес Україна», «Полтава Медобладнання», «РЕМЕД», та багато інших. Серед постійних учасників виставки такі лідери вітчизняного ринку обладнання та технологій охорони здоров'я як: Toshiba Medical Systems (Нідерланди), Esaote (Італія), Medexim, «Профімед-Сервіс», «Медапаратура», «Медгарант», «Медіторг», «Гемопласт», «Айемес Україна», «Телеоптик». Вони представлять сучасне діагностичне обладнання, високоточну електроніку та механічні прилади для профілактичної, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії, обладнання для лікарських кабінетів, лікувальних закладів, санаторіїв та водолікарень.

Джерело: https://www.medsprava.com.ua/news/1977-26-mjnarodna-medichna-vistavka-ohorona-zdorovya-2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Післядипломна освіта Ліцензійні умови Санепідрежим Охорона праці у медицині Управління медичним персоналом Права пацієнтів Посадові оклади Щорічна основна відпустка Держсанепідслужба (СЕС) Усі 81 тема А ще... Усі посадові інструкції медпрацівників — в е-книзі! Головна сторінка » Новини » 26 Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я 2017» 26 Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я 2017» 25 травня 2017 698 Зберегти собі: Корисне З 3 по 5 жовтня 2017 року в Києві відбудеться 26-а Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я». Головне місце в експозиції 2017 займуть обладнання і медичні технології для профілактики, своєчасної діагностики захворювань та реабілітації пацієнтів. Новини з теми Свіжий номер журналу "Управління закладом охорони здоров'я" Читайте вересневий номер журналу "Довідник головної медичної сестри" МОЗ взялося за погашення зарплатних боргів перед медиками В Експертний комітет з відбору та використання основних лікарських засобів увійшли 6 нових членів У ВР зареєстрували Законопроект про сільську медицину Організатори – компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), GIMA (Німеччина). Співорганізатор – Міністерство охорони здоров'я України. Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15, павільйон № 3. 26 Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я 2017»Читайте: "Диспансеризация: организация и контроль за эффективностью" Сучасне обладнання і технології для здоров'я Щороку «Охорона здоров'я» збирає більше 350 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки компаніям з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Швейцарії. Традиційні тематичні розділи виставки: Медична техніка та обладнання, Вироби медичного призначення, Фарма, ТехФарм, Реабілітація, Офтальмологія, Лабораторія, Екстрена медицина, Краса і здоров'я, Медичний туризм, Репродуктивна і перинатальна медицина, Digital med (телемедицина, цифрова радіологія, e-health). Для зручності і ефективної роботи на виставці працює програма ProfMeeting – це сервіс для відвідувачів виставки, які займаються закупівлями медичної та фармацевтичної продукції. Скористатися сервісом можуть власники і керівники медичних установ, головні лікарі приватних і державних установ, фахівці, відповідальні за тендерні закупівлі. Дебютанти 2017 року: «ІНМЕД Україна», «Квайссер Фарма Україна», «Лабораторія Лікаря Пирогова», «МедАсепт», «Медтехніка Орто», «Оспішес Україна», «Полтава Медобладнання», «РЕМЕД», та багато інших. Серед постійних учасників виставки такі лідери вітчизняного ринку обладнання та технологій охорони здоров'я як: Toshiba Medical Systems (Нідерланди), Esaote (Італія), Medexim, «Профімед-Сервіс», «Медапаратура», «Медгарант», «Медіторг», «Гемопласт», «Айемес Україна», «Телеоптик». Вони представлять сучасне діагностичне обладнання, високоточну електроніку та механічні прилади для профілактичної, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії, обладнання для лікарських кабінетів, лікувальних закладів, санаторіїв та водолікарень.

Джерело: https://www.medsprava.com.ua/news/1977-26-mjnarodna-medichna-vistavka-ohorona-zdorovya-2017

Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Вчені назвали найкращий напій від похмілля

Медики з Китаю провели серію експериментів, щоб визначити, який засіб є найбільш ефективним у боротьбі з похміллям. Виявилося, що це можна знайти майже у кожному домі. Не варто лякатися, адже фахівці з Університету Сунь Ятсена в Гуанчжоу дослідили різні напої, які рятують від наслідків вживання алкоголю.

Після тривалих тестувань, науковці дійшли до висновку, що найкраще пити газовану воду з лаймом або лимоном.

"Газована вода з кислотним смаком має унікальні компоненти, які допоможуть організму скоріше справитися з похміллям. Вона найшвидше виводить алкоголь і допомагає людині краще почувати себе під час похмільного синдрому", – пояснюють лікарі.

Вчені пояснили, до яких негативних наслідків може привести здорове харчування

Бoльшінствo діeтoлoгoв, лікарів і експертів в області охорони здоров'я розповідають, рівно повністю виключати певні групи продуктів з раціону не варто. Зате добре тепер ми можемо замінити одні продукти іншими, однак здорове енергія все ще має певне соціальне клеймо. Про це пишуть в Нове присісти. Сьогодні, незважаючи на негативну реакцію на "чисте харчування" в останні роки, багато гомініди продовжують дотримуватися дієти, вільної від глютену, рафінованого цукру, продуктів тваринного походження і всієї переробленої їжі. Як ні, дослідники Сюзанна М. Невін і Ленні Г. Вартанян вважають, що обмеження в здоровому харчуванні погіршують цілому людське соціальне сприйняття. Для цього вчені попросили добровольців прочитати про конкретний індивідуумі, а тому оцінити його. Вони виявили, що люди оцінювали когось адже більш негативно, якщо виявляли, що він був прихильником здорової їжі, до порівнянні з тим, чий раціон не згадувався. Ще більш негативно оцінювалися тітка, кого характеризували як мають клінічний розлад харчової поведінки (нервова анорексія). "Це дослідження дало докази припущенню, що прихильність до здорового харчування може робити можливим несприятливі соціальні наслідки, і виявило, що цей ефект був особливо виражений, часом поведінка була описано найбільш екстремально", - відзначили дослідники.

Створено штучну райдужну оболонку ока

Співробітниками Технологічного університету, розташованого в місті Тампере, була створена унікальна райдужна оболонка ока. Вона, пишуть зарубіжні ЗМІ, має здатність реагувати на світло.

За словами творців, за допомогою нової розробки вони зможуть повернути зір сліпим людям.

Для формування райдужної оболонки вченими був використаний рідкокристалічний еластомер, який має здатність змінювати форму при взаємодії з теплом.

Даний матеріал розробники застосовували для створення четирнадцатімілліметрового диска, розділеного на дванадцять частин, схожих на пелюстки квітів.

У темряві "пелюстки" загиналися, утворюючи в середині кола щось схоже на людський зіницю.

Для того, щоб диск якось реагував на світло, фахівці додали в матеріал особливий барвник. Новий винахід ще повністю не закінчено, райдужна оболонка поки реагує тільки на штучне світло.

Але вчені сподіваються, що в недалекому майбутньому розробку вдасться використовувати в медицині.