Про компанію
ТОВ НВЛ 'Гранум' представляє новий вектор розвитку компанії. Великий вибір виробів медичного призначення є одним з основних аспектів розвитку медико-фармацевтичного ринку країни. Реалізація ВМП через аптечні мережі, магазини медтехніки та фірми національного і регіонального значення наповнює ринок вдосконаленої продукцією. Спираючись на досвід поставок медичних товарів, ТОВ НВЛ 'Гранум' забезпечує своєчасні поставки та задовольняє потреби клієнтів по всій території України.

Контакти

ТОВ «НВЛ Гранум» (відділ реалізації ВМП)

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Тест для визначення вагітності

Перші тести на вагітність (тест-смужки), які полегшили діагностику вагітності, з'явилися в 1988 р. Недоліком перших тестів було тривале очікування результату - до 15 хвилин, а також низька достовірність.

До 1996р. тести на вагітність пройшли ряд удосконалень, внаслідок чого час очікування було скорочено до 3-5 хвилин, а точність результату досягла високого рівня.

Основний принцип роботи - визначення рівня хоріонічного гормону людини (ХГЛ) в організмі жінки. На сьогоднішній день в аптеках та магазинах продаються різноманітні тести на вагітність, які дозволяють визначити факт вагітності на різних термінах. Наприклад, для отримання позитивного або негативного результату ще до затримки використовуються високочутливі тести з чутливістю  10 мМО / мл - це найменша кількість ХГЧ в сечі, на яку може відреагувати тест.  Таким чином, їх можна використовувати вже через 6-7 днів з моменту ймовірного настання вагітності.

А ось тести з чутливістю 20 -25 мМО / мл покажуть достовірний результат вже після настання затримки, через що їх відносять до першого покоління.

Технічне виконання тестів різноманітно:

• Стрип-тести або тест-смужки. Найпопулярніші. Основна перевага - низька вартість і різноманітний рівень чутливості.

• Касетні або планшетні тести. Виглядають більш солідними, йдуть в комплекті з піпеткою.

• Струменеві тести є найбільш зручними на сьогоднішній день, тому що для них не потрібно піпетка або додаткова ємність.

• Електронні тести. Відрізняються від інших типів можливістю багаторазового використання, розрахунку терміну вагітності, а також більш високою вартістю.