Про компанію
ТОО Лабораторія Гранум представляє новий вектор розвитку компанії. Великий вибір виробів медичного призначення є одним з основних аспектів розвитку медико-фармацевтичного ринку країни. Реалізація ВМП через аптечні мережі, магазини медтехніки та фірми національного і регіонального значення наповнює ринок вдосконаленої продукцією. Спираючись на досвід поставок медичних товарів, ТОВ Лабораторія Гранум забезпечує своєчасні поставки та задовольняє потреби клієнтів по всій території України.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум (відділ реалізації ВМП)

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Гінекологічний набір

Одним з основних «жіночих» фахівців, якщо не головним, є гінеколог. Частота відвідування «жіночого лікаря» залежить від багатьох факторів, серед них: вагітність, нездужання, а також вік пацієнтки.

Залежно від причин, відвідувати гінеколога слід:

     • Якщо нічого не турбує, то в 15-16 років, перший візит до фахівця при проведенні планової диспансеризації в школі;

     • З початком ведення статевого життя візити до гінеколога повинні стати регулярними - мінімум 1 раз на рік;

     • Рекомендується відвідати фахівця при плануванні зачати дитину. Після настання вагітності, жінці слід обов'язково стати на облік у гінеколога        і спостерігатися аж до пологів. А також відвідати фахівця через 1,5-2 місяці після пологів;

     • В залежності від віку, жінки відвідують гінеколога від 1 до 2 разів на рік. До 30 років - один раз, а після 30 років - два рази на рік.

Багатьох жінок, а також молодих дівчат, які планують відвідування до гінеколога, хвилює питання, що взяти з собою на прийом.

На сьогоднішній день візит до гінеколога включає в себе огляд зовнішніх статевих органів, мануальное обстеження, дослідження за допомогою гінекологічних дзеркал, а також взяття біологічного матеріалу для цитологічного дослідження. Перед відвідуванням фахівця, можна заздалегідь придбати в аптеці індивідуальний гінекологічний набір, який буде включати необхідний для огляду перелік одноразових стерильних інструментів.

В аптеках, як правило, гінекологічні набори продаються за номерами. Набір під №1 - це базовий комплект на основі, якого складені всі інші. Відрізняються набори один від одного кількістю предметів, які входять до нього. Всі предмети в гінекологічному наборі є стерильними, щоб уникнути інфікування пацієнтки під час огляду.

№1 - базовий набір, в який входить пара стерильних рукавичок, а також пелюшка.

№2 - набір «з цитологією», який слід придбати вагітній для постановки на облік. У нього входять - рукавички, пелюшка, бахіли, дзеркало гінекологічне, цитологічна щіточка і предметне скло. Цитологічна щіточка використовується для забору діагностичного матеріалу. Виглядає вона, як стрижень з еластичними щетинками на кінці, розташованими по спіралі.

№3 - аналогічний набору №2, але сюди не входить предметне скло (деякі фахівці вважають за краще використовувати свої скельця).

№4 є «розширеним» базовим набором. У комплектації: пелюшка, рукавички оглядові, а також бахіли і гінекологічне дзеркало для огляду.

№5 містить той же перелік, що і №4, тільки доповнений цервикальним шпателем Ейра, який використовується для забору матеріалу з поверхонь шийки матки, слизової піхви і цервікального каналу. Робоча поверхня шпателя Ейра має мікропористої поверхню для кращого утримання діагностичного матеріалу.

№6 - набір повній комплектації: пелюшка, рукавички оглядові, гінекологічне дзеркало, бахіли, шпатель цервікальний Ейра, цитологічна щіточка, скло предметне, аплікатор і ложка цервікальна Фолькмана. Ложка Фолькмана часто використовується в гінекології для збору біологічного матеріалу зі слизової піхви, цервікального каналу та уретри.

Використовуючи індивідуальні гінекологічні набори, жінка може бути повністю впевнена в стерильності всіх його інструментів, а також в тому, що вона надійно захищена від інфекцій і мікробів під час проходження огляду.