Про компанію

Про компанію - це багаторічний досвід оснащення і комплектації лабораторій сучасним аналітичним і лабораторним обладнанням.

Ми не тільки постачаємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов'язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку і підвищення кваліфікації, безкоштовне забезпечення методиками досліджень і адаптаціями до приладів, інформаційну та консультативну допомогу.

Контакти

ТОВ «НВЛ Гранум»

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Корисні статті

Основний принцип роботи - визначення рівня хоріонічного гормону людини (ХГЛ) в організмі жінки. На сьогоднішній день в аптеках та магазинах продаються різноманітні тести на вагітність, які дозволяють визначити факт вагітності на різних термінах.
Докладніше
Нерідко виробник або постачальник гематологічного аналізатора категорично наполягає на тому, що його гематологічний аналізатор може працювати тільки на «рідних реагентах». Це, м'яко кажучи, не зовсім коректно.
Докладніше
У лабораторіях різного профілю, медичних, хімічних та промислових використовується спеціальний прилад — лабораторна центрифуга.
Докладніше
Стан здоров'я дітей і підлітків в сучасних умовах є найважливішою медико-соціальною проблемою. Особливо важливі критичні періоди становлення імунної системи, серед яких особливе місце займає період статевого дозрівання.
Докладніше
Одним з основних «жіночих» фахівців, якщо не головним, є гінеколог. Частота відвідування «жіночого лікаря» залежить від багатьох факторів, серед них: вагітність, нездужання, а також вік пацієнтки.
Докладніше
Діабетична нефропатія в даний час є провідною причиною високої інвалідизації і смертності хворих цукровим діабетом.
Докладніше
В даний час виробники реактивів пропонують різноманітні набори для клінічної хімії, засновані на різних аналітичних принципах вимірювання, в тому числі методом «кінцевої крапки» і кінетичними методами.
Докладніше
С-реактивный білок - в лабораторній діагностиці гострих запалень і в оцінці ризиків судинних патологій (В.В.Вельков)
Докладніше
Можна не сумніватися, що перебіг та результат багатьох захворювань, різних за етіологією і патогенезу, в значній мірі обумовлюється станом імунної системи.
Докладніше